PC-apparatuur

PC-APPARATUUR

Toetsenborden

PRO-K1

CLA-PK1FR
€ 17,90
WE ZIJN GAMERS: Het gamer-toetsenbord is veel meer dan een accessoire, het is een essentieel onderdeel voor een optimale spelervaring. Speciaal ontworpen om aan de behoeften van gamers te voldoen, biedt de PRO-K1 superieure reactiviteit en nauwkeurigheid die je in staat stelt om je best te doen tijdens intense wedstrijden. Met zijn 105 semi-mechanische...
Muis

PRO-M1

S-PM1
€ 14,90
GEBOREN OM TE DODEN: Zet alle kansen aan uw kant met de PRO-M1 Muis en haar Sunplus optische sensor met hoge definitie. De verstelbare resolutie tot 8000 DPI geeft u de perfecte chirurgische precisie TIME TO: PROM M1 is uitgerust met zeven programmeerbare knoppen die geconfigureerd kunnen worden om de Kills aan te sluiten. U kunt de muis aanpassen aan...
Kant-en-klare pakketten

XPERT-SPELBORD G900

SOG-XG900
€ 89,90
XPERT-G900 De XPERT-G900 is voorzien van een mat, een RGB-muis en een RGB-opto-mechanisch toetsenbord. Het laatste bevat een converter waarmee u op elke console kunt spelen: Nintendo Switch, PS4, Xbox Serie X. XPERT-G900 vervangt je gamepad! Het zal je de controle en precisie van een toetsenbord en een muis geven, op je console voor een ultieme...
Muismat

Donkere schedel - XXL

SOG-PAD02XXL
€ 19,90
Vloeibare bewegingen: De DARSKULL-muismatten bieden een textieloppervlak van micromassage. Een ultrafijne coating die speciaal is ontworpen en ontworpen om snelheid, vloeiendheid en meer nauwkeurigheid te garanderen. DARSKULL XTRA XTRA LARGE: het DARSKULL-mat is maat XXL 80 x 30 centimeter. Vijf millimeter dik. Het biedt voldoende ruimte voor zowel...
Kant-en-klare pakketten

XPERT-SPELBORD G700

SOG-XG700
€ 69,90
XPERT-G700 het pakket is voorzien van een mat, een RGB-muis en een RGB-mechanisch toetsenbord. Het laatste bevat een converter waarmee je op elke console kunt spelen: Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360. XPERT-G700 vervangt je gamepad! Het zal je de controle en precisie van een toetsenbord en een muis geven, op je console voor een ultieme...
Kant-en-klare pakketten

PRO MK5 - 3 IN 1 PAKKET

CLS-PMK5
€ 34,90
ULTIMATE SERIES: Ons GAMERS-team heeft voor u het beste van onze apparaten geselecteerd om u een nieuwe serie spelpakketten aan te bieden om u maximaal comfort en functionaliteit te bieden om elk spel een TOTAL succes te maken ! LAAT HET SPEL BEGINNEN ! Het PRO-MK5-toetsenbord biedt een unieke stijl, met name door zijn moderne ontwerp en zijn RGB...
Helmen

PRO-H3 PLAYSTATION-EDITIE

MIC-PH3PS5
€ 22,90
ONDERDOMPELING 2.0: De PRO-H3 Edition is een gloednieuwe serie 2.0 stereo-koptelefoons die speciaal zijn ontworpen om je direct in de actie te brengen. De 50 mm-luidsprekers bieden geluiden van verbazingwekkende helderheid en krachtige basgeluiden. WERKT MET PLAYSTATION* De koptelefoon wordt rechtstreeks aangesloten op de 3,5 mm-aansluiting van uw...
Muismat

Donkere schedel - XL

SOG-PAD02XL
€ 14,90
Vloeibare bewegingen: De DARSKULL-muismatten bieden een textieloppervlak van micromassage. Een ultrafijne coating die speciaal is ontworpen en ontworpen om snelheid, vloeiendheid en meer nauwkeurigheid te garanderen. DARSKULL XTRA LARGE: De DARSKULL mat is XL groot 43 x 24 centimeter. Drie millimeter dik. Het biedt meer ruimte voor uw muis....
Muis

PRO-M3

S-PM3
€ 19,90
MADE TO WIN: De PRO-M3 is uitgerust met een echte gamer arsenal. De muis biedt een resolutie van maximaal 3200 dpi. Het heeft 7 programmeerbare knoppen, waaronder een RapidFire: een dubbele klik speciaal ontworpen voor gamers met de snelle trekker. AANPASBAAR GEWICHT: Het gewicht is verstelbaar! Onder de muis zit een behuizing met zes tegengewichten...
Muis

PRO-M3 RGB

S-PM3RGB
€ 19,90
GEVOELIGHEID: De PRO M3 RGB-pack is uitgerust met een echte gamer arsenal. De muis biedt een resolutie van maximaal 7200 dpi. Het heeft 8 programmeerbare knoppen. Het biedt een prettige handgreep voor lange uren spel, met name met zijn rustende duim. HEADSHOT: We waren bijna vergeten jullie te vertellen over zijn Rapid Fire knop ;) een dubbele klik...
Notebook-koelers

AIRBLADE 1000 RGB

SOG-VE1000RGB
€ 39,90
OPTIMALE KOELING: Twee stille RGB-ventilatoren koelen je laptop snel af voor steeds intensievere spelsessies ! Dankzij zijn micro-perforated aluminium coating biedt AIRBLADE een dynamische koude luchtstroom voor maximale koeling. COMPATIBEL MET 10 TOT 17 INCH: AIRBLADE maat 41 x 28 x 34 cm. Met zijn krachtige ventilatiesysteem kan AIRBLADE ook de...
Kant-en-klare pakketten

PRO MKH5 - 4-in-1 PAKKET

CLS-PMKH5
€ 59,90
ULTIMATE SERIES: Ons team van GAMERS heeft voor u het beste van onze apparaten geselecteerd om u een nieuwe serie van speelbare pakketten te bieden met als doel u maximaal comfort en functionaliteit te bieden om elk spel een TOTAL succes te maken. LAAT HET SPEL BEGINNEN ! Het PRO-MKH5-toetsenbord biedt een unieke stijl, met name door zijn moderne...
Helmen

PRO-H3 XBOX-EDITIE

MIC-PH3XXS
€ 22,90
ONDERDOMPELING 2.0: De PRO-H3 Edition is een gloednieuwe serie 2.0 stereo-koptelefoons die speciaal zijn ontworpen om je direct in de actie te brengen. De 50 mm-luidsprekers bieden geluiden van verbazingwekkende helderheid en krachtige basgeluiden. WERKT MET XBOX* Met zijn omni-directionele microfoon kunt u duidelijk en nauwkeurig met uw teamgenoten...
Muismat

Donkerschedel - M

SOG-PAD02M
€ 9,90
Vloeibare bewegingen: De DARSKULL-muismatten bieden een textieloppervlak van micromassage. Een ultrafijne coating die speciaal is ontworpen en ontworpen om snelheid, vloeiendheid en meer nauwkeurigheid te garanderen. DARSKULL MEDIUM: De DARSKULL mat is maat M 33 x 24 centimeter. Drie millimeter dik. Het biedt voldoende ruimte om uw muis te...
Muis

Pro-M5

S-PM5RGB
€ 19,90
LEGENDAIR: Zet alle kansen aan uw kant met de PRO-M5 RGB-muis en zijn high-definition optische instant sensor. Een legendarische resolutie die tot 12.800 DPI kan worden verstelbaar, zal PRO-M5 u snelheid en chirurgische precisie bieden :) door een van de 6 DPI-bereiken aan te passen. DEATHMATCH PRO De muis is uitgerust met 8 programmeerbare knoppen,...
Notebook-koelers

LUCHTBLAD 600

SOG-VE600BL
€ 19,90
AIRBLADE 600 is compatibel met laptops tot 17 inch. De koelkast meet 39 x 28 x 2.8 cm. De AIRBLADE 600 zorgt ook voor de prestaties en levensduur van de computercomponenten van uw laptop. OPTIMALE KOELING: Vier stille ventilatoren koelen je laptop snel af voor steeds intensievere spelsessies ! De AIRBLADE 600 biedt een dynamische koude luchtstroom...
Kant-en-klare pakketten

ULTIEME 500 - 3-in-1 PAKKET

CLS-MK500
€ 49,90
ULTIMATE SERIES: Ons team van GAMERS heeft voor u het beste van onze apparaten geselecteerd om u een nieuwe serie van speelbare pakketten te bieden met als doel u maximaal comfort en functionaliteit te bieden om elk spel een TOTAL succes te maken. LAAT HET SPEL BEGINNEN ! Het ULTIMATE 500-toetsenbord biedt een unieke stijl, met name door zijn...
Toetsenborden

ELITE-K10

CLA-EK10
€ 29,90
LATEN WE VECHTEN! Het ELITE-K10-toetsenbord biedt een unieke stijl met een modern en compact ontwerp. De LED-achterlicht in drie kleuren laat je tot de ochtend spelen! Vooral zijn semi-mechanische membraan toetsen zijn populair omdat ze gemakkelijk en snel kunnen worden getypt. ANTI-GHOSTING: De Anti-Ghosting 19-toetsfunctie wordt snel je beste...
Muismat

Darkskull RGB-M

SOG-PADMRGB
€ 19,90
VLOEIENDE BEWEGINGEN: De DARSKULL RGB-muismatten bieden een textieloppervlak in micromassage. Een ultrafijne coating die speciaal is ontworpen en ontworpen om snelheid, vloeiendheid en meer nauwkeurigheid te garanderen. DARSKULL RGB MEDIUM: DARSKULL RGB-mat maat M 30 x 23 centimeter. Drie millimeter dik. Het biedt voldoende ruimte om uw muis te...
Helmen

PRO-H3

MIC-PH3MP
€ 24,90
ONDERDOMPELING 2.0: De PRO-H3 Edition is een gloednieuwe serie 2.0 stereo-koptelefoons die speciaal zijn ontworpen om je direct in de actie te brengen. De 50 mm-luidsprekers bieden geluiden van verbazingwekkende helderheid en krachtige basgeluiden. COMPATIBEL MET MEERDERE PLATFORMS* De koptelefoon sluit direct aan op de 3.5 mm-aansluiting van je...
Muis

PRO-M5 ARTIKEL

S-PM5RGBWT
€ 19,90
LEGENDAIR: Zet alle kansen aan uw kant met de PRO-M5 RGB-muis en zijn high-definition optische instant sensor. Een legendarische resolutie die tot 12.800 DPI kan worden verstelbaar, zal PRO-M5 u snelheid en chirurgische precisie bieden :) door een van de 6 DPI-bereiken aan te passen. DEATHMATCH PRO De muis is uitgerust met 8 programmeerbare knoppen,...
Notebook-koelers

AIRBLADE 800 RGB

SOG-VE800RGB
€ 34,90
VERENIGBAAR met laptops tot 17 inch: AIRBLADE 800 RGB maat 40 x 29 x 3.8 cm. Met zijn krachtige ventilatiesysteem kan de AIRBLADE 800 RGB ook de prestaties en levensduur van de computercomponenten van uw laptop behouden. 1 VENTILATOR VAN 17 CM zwijgzaam koelt uw laptop snel af voor steeds intensievere spelsessies ! Dankzij de micro-geperforeerde...
Muismat

Darkskull RGB-XXL

SOG-PADXXRGB
€ 29,90
VLOEIENDE BEWEGINGEN: De DARSKULL RGB-muismatten bieden een textieloppervlak in micromassage. Een ultrafijne coating die speciaal is ontworpen en ontworpen om snelheid, vloeiendheid en meer nauwkeurigheid te garanderen. DARSKULL RGB XXL: DARSKULL RGB mat maat XXL 80 x 30 centimeter. Een vier millimeter dik. Het biedt voldoende ruimte voor zowel de...
Notebook-koelers

LUCHTBLAD 100

SOG-VE100BL
€ 19,90
FREEZE ME: Compatibel met laptops tot 15,6 inch: AirBlade 100 maat 33.5 x 26.5 x 4.2 cm. Dankzij de goede ventilatie kan de koeler ook de prestaties en levensduur van de computercomponenten van uw laptop behouden. DUBBELE VENTILATOREN: Maximale prestaties met 2 stille 120 mm ventilatoren die je laptop snel afkoelen voor steeds intensere spelsessies...
Product added to compare.