Kant-en-klare pakketten

GAMING-PAKKET
Kant-en-klare pakketten

PRO MK5 - 3 IN 1 PAKKET

CLS-PMK5
€ 34,90
ULTIMATE SERIES: Ons GAMERS-team heeft voor u het beste van onze apparaten geselecteerd om u een nieuwe serie spelpakketten aan te bieden om u maximaal comfort en functionaliteit te bieden om elk spel een TOTAL succes te maken ! LAAT HET SPEL BEGINNEN ! Het PRO-MK5-toetsenbord biedt een unieke stijl, met name door zijn moderne ontwerp en zijn RGB...
Kant-en-klare pakketten

PRO MKH5 - 4-in-1 PAKKET

CLS-PMKH5
€ 59,90
ULTIMATE SERIES: Ons team van GAMERS heeft voor u het beste van onze apparaten geselecteerd om u een nieuwe serie van speelbare pakketten te bieden met als doel u maximaal comfort en functionaliteit te bieden om elk spel een TOTAL succes te maken. LAAT HET SPEL BEGINNEN ! Het PRO-MKH5-toetsenbord biedt een unieke stijl, met name door zijn moderne...
Kant-en-klare pakketten

ULTIEME 500 - 3-in-1 PAKKET

CLS-MK500
€ 49,90
ULTIMATE SERIES: Ons team van GAMERS heeft voor u het beste van onze apparaten geselecteerd om u een nieuwe serie van speelbare pakketten te bieden met als doel u maximaal comfort en functionaliteit te bieden om elk spel een TOTAL succes te maken. LAAT HET SPEL BEGINNEN ! Het ULTIMATE 500-toetsenbord biedt een unieke stijl, met name door zijn...
Kant-en-klare pakketten

XPERT-SPELBORD G900

SOG-XG900
€ 89,90
XPERT-G900 De XPERT-G900 is voorzien van een mat, een RGB-muis en een RGB-opto-mechanisch toetsenbord. Het laatste bevat een converter waarmee u op elke console kunt spelen: Nintendo Switch, PS4, Xbox Serie X. XPERT-G900 vervangt je gamepad! Het zal je de controle en precisie van een toetsenbord en een muis geven, op je console voor een ultieme...
Kant-en-klare pakketten

XPERT-SPELBORD G700

SOG-XG700
€ 69,90
XPERT-G700 het pakket is voorzien van een mat, een RGB-muis en een RGB-mechanisch toetsenbord. Het laatste bevat een converter waarmee je op elke console kunt spelen: Nintendo Switch, PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360. XPERT-G700 vervangt je gamepad! Het zal je de controle en precisie van een toetsenbord en een muis geven, op je console voor een ultieme...
Kant-en-klare pakketten

PRO MK3 - 3 IN 1 PAKKET

SOG-3IN1-ES
€ 39,90
VOOR EEN TOP 1: Neem de bediening van een achteruitgelicht toetsenbord met zijn 4 macro toetsen en de speciale toetsen om het geluidsvolume te controleren... van een 3200 dpi optische muis met zijn verstelbare gewichten en een comfortabele muismat om je naar de uiteindelijke overwinning te leiden! MACROS EN ANTIGHOSTING: Het PRO-MK3-toetsenbord biedt...
Kant-en-klare pakketten

PRO MKH3 - 4 IN 1 PAKKET

SOG-4IN1
€ 59,90
VOOR EEN TOP 1: Met zijn ultra comfortabele koptelefoon, neem je de bediening van een achteruitgelicht toetsenbord met zijn 4 macro toetsen en de speciale toetsen om het geluidsvolume te controleren... een 3200 dpi optische muis met zijn verstelbare gewichten en een comfortabele muismat om je naar de uiteindelijke overwinning te leiden! TURN ON VOICE...
Kant-en-klare pakketten

ULTIEME 600 DRAADLOZE ARTIKELEN

CLS-MK600SWT
€ 49,90
DRAADLOOS Het volgende: Pack Gamer LAATSTE 600 Draadloos utijd cis ontworpen voor gamers die een compromisloze prestatie willen. Dat is het . Zijn draadloze RF-verbinding 2,4 GHz garandeert een bewegingsvrijheid van 6 tot 10 meter. 120 UUR! Met van batterijde Krachtig lithiumde en snelle laadtijden, dit pakket is klaar om mee te gaan op een dagelijkse...
Kant-en-klare pakketten

ULTIEME 600 DRAADLOZE DONKER

CLS-MK600SBK
€ 49,90
DRAADLOOS Het volgende: Pack Gamer LAATSTE 600 Draadloos utijd cis ontworpen voor gamers die een compromisloze prestatie willen. Dat is het . Zijn draadloze RF-verbinding 2,4 GHz garandeert een bewegingsvrijheid van 6 tot 10 meter. 120 UUR! Met van batterijde Krachtig lithiumde en snelle laadtijden, dit pakket is klaar om mee te gaan op een dagelijkse...
Spirit of Gamer

XPERT DRAADLOOS SPEELBORD G1100

SOG-XG1100
€ 89,90
Volledig: Dit pakket bevat een tapijt, een RGB draadloze muis en een RGB mechanisch draadloos toetsenbord. Het toetsenbord bevat ook een converter die je spelhorizon verruimt, zodat je kunt spelen op verschillende consoles, waaronder de Nintendo Switch, de PS4, de PS3, de Xbox Series X, de Xbox One en zelfs op PC. De XPERT G1100 is een effectieve...
Product added to compare.